پرینت

متن

تسمه های نقاله یوکوهامای ژاپن

تسمه های ساخت کشور چین

تسمه های خودرویی

درباره ما

تماس با ما
 
جهت دانلود کاتالوگ کلیک کنید.

  
تسمه نقاله های مقاوم در برابر شعله و روغن:

این تسمه ها در شرایطی که مقاومت به شعله و روغن توامان نیاز باشد مورد استفاده دارند (مثلا حمل کک آغشته به نفت). در این نسمه ها شرایط آنتی استاتیک جهت جلوگیری از جرقه زدن در نظر گرفته شده است. ضمن آنکه مقاومت به روغن آنها در حد متوسط می باشد. مقاومت به شعله مطابق استاندارد MSHA می باشد. مقاومت به روغن در حد معمولی است. مقاومت الکتریکی سطح:Ω  5-7 * 10 2 -10 4

 
 تسمه نقاله های مقاوم در برابر روغن
این تسمه ها جهت حمل مواد آغشته به روغن یا گازوییل خصوصا در معادن کک، کارخانجات تولید برق، خطهای بسته بندی دانه های سویا،  بسته بندی ماهی، بسته بندی گوشت و سایر مواد روغنی مورد استفاده قرار می گیرد .

 
 تسمه نقاله های چند لایه:
تسمه ها در دامنه وسیعی از شرایط عملیاتی مورد استفاده قرار میگیرند و در صنایع مختلف تولیدی قابلیت استفاده دارند. با توجه به چند لایه ای بودن میتوان حد کشش مورد نیاز را در طراحی آنها در نظر گرفت. 
اطلاعات بیشتر...
 
 تسمه نقاله های مقاوم در برابر شعله:
این تیپ تسمه برای عملیات جابجایی مواد در معادن زیرزمینی مناسب میباشد. قابل ذکر است که یوکوهاما متناسب با شرایط استانداردی مختلف مورد نیاز صنایع  و باابداعات خود در زمینه استفاده از روکش های لاستیکی ویژه و استفاده از مواد اطفای حریق با فرمولاسیون ویژه.
اطلاعات بیشتر...
           

             
         
           
تسمه نقاله هایCHEVRON
این تسمه نقاله ها برای حمل سنگ آهن و مواد پودری مانند شن و ماسه، خاکه زغال و همینطور حبوبات بصورت فله یا کیسه ای تحت شیب های حداکثر 35 درجه مناسبند. همچنین به لحاظ قابلیت درگیری مناسب تسمه با مواد، میتوان موادی با حداقل استحکام را هم با این تسمه ها جابجا کرد.
 
اطلاعات بیشتر...

                            

تسمه نقاله های رشته فولادی
این تسمه نقاله ها مناسب برای طی مسافت طولانی با سرعت بالا و قدرت حمل مناسب و استحکام بالا می باشند. این نسمه ها استحکام بالایی دارند و پدیده تکانه ای ( تیک آپ) ناچیزی دارند و برای فاصله های طولانی حمل و نقل بسیار مناسب هستند. ضمن اینکه قابلیت بازرسی لحظه ای از ساختار تسمه وجود دارد.
 
اطلاعات بیشتر...
         
             
               
         
           
تسمه نقاله های صخره ای (PROTEX)
این تیپ از تسمه های نقاله برای مواردی که خطرات آسیب رسیدن به کارکاس تسمه و زخمی شدن ساختار تسمه وجود دارد مورد استفاده دارد. این تسمه ها قابلیت انعطاف بالا و استرچ پذیری (کش آمدن) پایین دارند و بسیار سفت و چقر هستند. بعلاوه در برابر مواد گوشه دار و تیز مقاومند و کارکاس آنها به شیوه ای طراحی شده که قابلیت رشد را به ترکهای اعمالی نمیدهد. اطلاعات بیشتر...
               

تسمه نقاله های مقاوم در برابر ضربه
این تیپ تسمه جهت انتقال کلوخه های بزرگ و مواد با وزن مخصوص بالا مانند معادن سرب و معادن سنگ مورد استفاده قرار می گیرند که قابلیت تحمل ناشی از ضربه ها را دارا می باشند. در این تسمه ها از پارچه های پشمی نایلونی ویژه استفاده میشود که با روکش های مقاوم به سایش مسلح شده اند.
اطلاعات بیشتر...

         
                   


http://www.y-  yokohama.com/global/mb/conveyor-belts/index.html