پرینت

متن

متن

در یک نگاه

شرکت تسمه پروانه آبان با شماره ثبت 186978 در جهت پیشرفت و تعالی صنعت فعالیت خود را ازسال 1358 درزمینه تهیه و توزیع (تسمه تایمینگ و شیاری PK  & TIMING-V-BELT  ) وتسمه های انتقال نیرو از جمله : (CONVEYOR-BELT  تسمه نقاله) ( تسمه برزنتی FLAT-BELT  تسمه پروانه V-BELT  ) آغاز نموده است.

این شرکت ضمن ارج نهادن به نیازمندی های مشتریان ارجمند ، در صدد ارائه بالاترین حد الزامات فنی طبق استانداردهای روز دنیا بوده و علاوه بر اخذ استاندارد مدیریت کیفی ISO 9001  ، نسبت به انتخاب برند معتبر یوکوهامای ژاپن جهت توزیع محصولات صنعتی شامل انواع مختلف تسمه نقاله های مورد مصرف در معتبرترین کارخانجات دنیا به مشتریان ارجمند ایرانی اقدام نموده است.

ما در صدد هستیم تا شما را در یک انتخاب صحیح و مطمئن ، با ارائه بالاترین حد الزامات فنی، مهندسی و کیفیتی توام با خدمات وسیع ضمن فروش و بعد از فروش و با ارائه قیمتی منصفانه، همراهی کنیم.

در باره شرکت یوکوهاما
شرکت ژاپنی یوکوهاما بدون شک یکی از پرچمداران محصولات لاستیکی اعم از تایر خودرو ، تسمه نقاله، چسب و سایر فراروده های لاستیکی در دنیای مدرن می باشد.

این شرکت در سال 1917 تاسیس شد و امروزه در قالب یک گروه بزرگ تجاری فعالیتهای خود را در اشل جهانی ارائه می دهد.

یوکوهاما با ارائه محصولاتی کیفی و برتر به لحاظ طراحی، عمر مفید و دوام بالا اعتبار ویژه ای در صنایع مختلفی مانند خودرو سازی، مهندسی سازه، ساختمان سازی، صنایع زیرساخت، پروژه های معدنی و سیمانی، کارخانجات فولاد سازی، تجهیزات هوانوردی و .. دارد.

این شرکت معتبر با توسعه سریع خود در اقصی نقاط جهان به فکر ارائه مفهومی نواز کیفیت در ارائه محصولات مهندسی می باشد.

تسمه نقاله های یوکوهاما در دامنه وسیعی از کارخانجات و معادن، در آمریکای شمالی و جنوبی، آسیا، چین ، استرالیا و اروپا مورد استفاده قرار گرفته و کارایی بالای خود را خصوصاٌ در بدترین شرایط جغرافیایی مانند کاربرد در صخره ها، بیابانهای دور دست، اعماق زمین و تحمل شرایط پیچیده فیزیکی مانند رطوبت بالا، فشار بالا، گرما یا سرمای خارج از حد متعارف، شرایط شیمیایی ناپایدار مانند محیطهای اسیدی یا قلیایی، به خوبی نشان داده است. از این نظر یک کارخانه پیشرو می باشد و متناسب با هر شرایط جغرافیایی و قرار گیری درغیر متعارف، محصولی را ارائه و به بازار مصرف معرفی نموده است. 

خط مشی و کیفیت محصولات

شرکت تسمه پروانه آبان به پشتوانه صداقت و معیارهای اخلاقی و پرسنل خدمتگزار قصد دارد تا با تلاش و استمرار خستگی ناپذیر و با در نظر گرفتن الزامات استانداردهای بین المللی ISO9001 ; 2008  (سیستم مدیریت کیفیت) ISO 10002 : 2004  (رسیدگی به شكایات مشتریان) ISO 10004 : 2010  )پایش و اندازه گیری رضایت مشتری ) و سیستم کیفیت بین المللی 16949 که از معتبرترین گواهی نامه ها جهت تولید میباشد، در جهت بهبود مستمر اثر بخشی سیستمهای مدیریتی و نیز رعایت قوانین مقررات ملی و سایر الزامات مرتبط گام بر دارد . شرکت تسمه پروانه آبان استراتژیهای اصلی خود را بر اساس محورهای زیر تنظیم نموده است .

• شناسایی مستمر نیازمندیها و خواسته های مشتریان

• ارتقاء سطح کیفی محصولات بطور مستمر

• ارائه قیمت مناسب

• افزایش سطح رضایت مشتریان

ماهمواره سعی نموده ایم جهت تولید تسمه نقاله، تسمه خودرویی و صنعتی  ازمواد اولیه برتر، تكنولوژی و فنآوری روز، ارتباط با موسسات تحقیقاتی در زمینه لاستیک و مواد پلیمری که بعنوات پشتوانه علمی و فنی این مجموعه بشمار می روند، بعنوان یک شرکت پیشرو در زمینه محصولات تسمه نقاله و تسمه خودرویی معرفی می شویم